Regulamin zakupów

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA:

 1. Właścicielem Hurtowni Rajstop jest firma TiM Tomasz Grzelak, Mariusz Modrzejewski s.c z siedzibą w Turku 62-700 mieszczącą się przy Aleji Józefa Piłsudskiego 1, NIP: 6681969951, REGON: 360120981
 2. Dane kontaktowe: telefon: +48 796 762 396, mail: info@hurtowniarajstop.pl
 3. Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony www znajdującej się pod adresem www.hurtowniarajstop.pl , drogą telefoniczną +48 796 762 396, +48 63 242 68 45 lub mailową info@hurtowniarajstop.pl
 4. Zamówienia ze strony WWW są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 5. Zamówienia opracowywane są wg kolejności zgłoszeń.
 6. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia i wystawienia faktury Vat jest podanie danych w systemie Hurtowni Rajstop. Podanie dokładnej nazwy firmy, numeru telefonu, NIP firmy zamawiającego oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia, wystawienia proformy i potwierdzenia realizacji zamówienia. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.
 7. Zamówienia potwierdzone do realizacji, zgodne z regulaminem hurtowni mogą być anulowane tylko w uzasadnionych przypadkach przed dokonaniem przedpłaty.
 8. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę hurtowni, zamówienie takie może zostać anulowane przez hurtownię. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 9. Zamówiony towar będzie dostarczany firmą kurierską. Możliwy odbiór osobisty w siedzibie firmy.
 10. Minimalna wartość zamówienia to 150 zł netto.
 11. Ceny w Hurtowni Rajstop są cenami netto wyrażone w złotych polskich. W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę hurtowni bądź błąd serwera, kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.
 12. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 13. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu w postaci faktury.
 14. Zamówienia są realizowane na terytorium Polski i krajów UE z uwzględnieniem dodatkowych kosztów transportu według stawek firmy kurierskiej.
 15. Potwierdzone zamówienia są realizowane po dokonaniu przedpłaty na podstawie faktury proforma.
 16. Na płatność czekamy do 5 dni roboczych- po tym terminie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.
 17. Towar jest wysyłany w następnym dniu roboczym po otrzymaniu środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia lub w terminie podanym na potwierdzeniu.
 18. Towary dostępne w Hurtowni Rajstop są wolne od wad fizycznych i prawnych.
 19. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

  Nazwa banku: ING BANK ŚLĄSKI S.A.
  Numer konta dla płatności w PLN       : 89 1050 1735 1000 0092 0387 0374
  Numer konta dla płatności w EURO    : 63 1050 1735 1000 0092 0387 0648

 20. Tytuł przelewu: Zapłata za … (nr zamówienia + data)

Złożenie zamówienia w Hurtowni Rajstop oznacza akceptację postanowień regulaminu i polityki prywatności.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą nastawioną na dalszą odsprzedaż zakupionego od nas towaru.

Aby rozpocząć współpracę należy zarejestrować się na stronie hurtowniarajstop.pl korzystając z formularza rejestracyjnego.
Po weryfikacji Państwa danych prześlemy drogą elektroniczną link aktywacyjny do konta na hurtowniarajstop.pl
Po zalogowaniu będą Państwo mieli dostęp do pełnej oferty hurtowni internetowej.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z zasadami współpracy oraz z warunkami realizacji zamówień.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację warunków współpracy.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

KOSZTY DOSTAWY

 1. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską DPD
 2. Koszty dostawy na terytorium Polski dla przesyłek o wadze do 30 kg bez względu na wartość zamówienia wynoszą 14,00 PLN netto.
 3. Koszty dostawy do krajów UE obowiązują wg stawek przewoźnika DPD.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia opracowywane są wg kolejności zgłoszeń.
 2. Po potwierdzeniu zamówienia wystawiana jest faktura proforma do dokonania przedpłaty.
 3. Towar wysyłany jest następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpływu przelewu na konto firmy TiM lub w terminach podanych w potwierdzeniu.
 4. Przesyłki dostarcza firma kurierska – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy.
 5. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych, jednak w większości dostawa trwa do 24 godzin.

REKLAMACJE

 1. W przypadku stwierdzenia naruszenia paczki z towarem należy sporządzić protokół szkody w obecności Kuriera.
 2. Wszelkie reklamacje objęte gwarancją i rękojmią producenta rozpatrywane będą zgodnie z Ustawą z dn. 23.04.1964 „Kodeks Cywilny” tekst jednolity z 26.09.2016 r. (Dz. U. 2016 poz. 380).
 3. W przypadku niezgodności towaru z potwierdzonym zamówieniem Zamawiający powinien skontaktować się z Hurtownią Rajstop droga mailową lub telefoniczną w celu ustalenia dalszego postępowania, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane.
 4. Hurtowania ustosunkuje się do reklamacji Zamawiającego w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.
 5. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem do Zamawiającego nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostawy ponosi Hurtownia.
 6. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Zamawiającego powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma TiM Tomasz Grzelak, Mariusz Modrzejewski s.c nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe z przyczyn od niej niezależnych w tym za:

 • zamówienia składane w imieniu Zamawiającego przez osoby trzecie
 • niedotrzymanie terminów dostawy, czyli przerwy w produkcji, utraty zysku lub strat pośrednich wynikłych z niedostarczenia odpowiedniego towaru w terminie
 • różnice w wyglądzie lub kolorach zamówionych towarów z otrzymanymi, wynikających z powodów technicznych lub związanych z różnym odwzorowaniem kolorów towarów na różnych monitorach.
 • nieterminowe dostarczanie przesyłek przez firmę kurierską

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Zamawiający dokonujący zakupu w Hurtowni Rajstop wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w cel realizacji zamówienia, otrzymywania informacji handlowych Hurtowni Rajstop
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 3. Zamawiający składając zamówienie w Hurtowni Rajstop jednocześnie akceptuje powyższy regulamin.
 4. Katalog produktów Hurtowni Rajstop www.hurtowniarajstop.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego art. 71.
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

WEJŚCIE W ŻYCIE I ZMIANY REGULAMUINU

 1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Hurtowni Rajstop.
 2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.
 3. Zmiany w Regulaminie zostaną opublikowane na stronie Hurtowni Rajstop.
 4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Zamawiającemu na adres mail wskazany w zamówieniu.

O FIRMIE

W ofercie Hurtowni Rajstop znajdziecie Państwo szeroki wybór rajstop, pończoch, skarpet oraz bielizny wyprodukowanej przez polskich producentów. Jesteśmy również producentem wyrobów pończoszniczych, które sprzedajemy pod marką Aurellie.

Nasza kolekcja Aurellie wyróżnia się najwyższą jakością i modnym designem. Nasze wyroby gwarantują nie tylko wygodę i komfort ale i smak luksusu.

Hurtownia Rajstop to oszczędność czasu dla Państwa ponieważ znajdą Państwo szereg produktów w jednym miejscu. Dokładamy wszelkich starań aby produkty te były najwyższej jakości i w korzystnych cenach, a dostawa i serwis były na jak najwyższym poziomie. 

Hurtownia Rajstop to również miła i kompetentna obsługa, która w indywidualny i profesjonalny sposób podchodzi do każdego klienta. Poniżej mogą Państwo poznać nasz team sprzedażowy.

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, wszelkie propozycje i sugestie z Państwa strony.

0